• Złoty trójąt kamieni - ametyst kryształ kwarc

Symbol: PX5917
22.50
kpl Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier DPD 18.9
Dostępność Mało

Złoty trójąt kamieni - ametyst kryształ kwarc - 3 szt.

Trzy kamyki w kolorowym woreczku z organzy z opisem złotego trójkąta.
Kamienie mogą różnić się wielkością.

Wymiary kamieni: ok 2-2,5 cm
-
Złoty trójkąt: Ametyst - Kryształ górski - Kwarc różowy
Cud zwany „złotym trójkątem" odnosi się do połączenia trzech kamieni szlachetnych, które poprzez umieszczenie ich w salonie generują optymalny przepływ energii. Te trzy kamienie to ametyst, kryształ górski i kwarc różowy.
-
Dlaczego trzy kamienie i dlaczego trójkąt? Zarówno liczba „trzy", jak i trójkąt zawsze miały dla ludzkości szczególne znaczenie. Na przykład w chrześcijańskiej nauce o Trójcy; lub w buddyzmie w jedności ciała, mowy i umysłu. Trójkąt to potężny symbol, który można zobaczyć w piramidach. W mistycznej masonerii trójkąt jest podstawową zasadą i ostatecznym celem wszystkiego, co jest konstruowane.
-
Jaki jest efekt każdego z trzech kamieni? (*)
Ametyst: ma pozytywny wpływ na autonomiczny układ nerwowy, a tym samym wspiera relaksację ciała i umysłu. Łagodzi objawy związane ze stresem, takie jak bóle głowy i nerwowość. Może nawet pomóc złagodzić objawy migreny.
-
Kryształ górski: oczyszcza energię pomieszczenia oraz ciało i umysł. Zarówno rośliny, jak i zwierzęta również czerpią korzyści z energii kryształu górskiego. Jego energia jest zarówno aktywująca, jak i otwierająca.
-
Kwarc różowy: wywołuje delikatność i miłość, a tym samym wspiera spokojniejszą i przytulniejszą atmosferę w domu. Zapewnia pozytywną wymianę emocjonalną między ludźmi. Dzięki kwarcowi różanemu (ponownie) nauczysz się kochać siebie i innych.
-
A co z efektem połączenia trzech kamieni? Połączenie tych trzech kamieni zapewnia odprężenie, oczyszczenie i regenerację energii zarówno przestrzeni życiowej, jak i jej mieszkańców.
-

* Ta informacja nie jest naukowo udowodniona, jest oparta na doświadczeniu jej użytkowników. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie