• Hyssop herbal incense aturalne kadzidło ziołowe

Symbol: PX333
15.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier DPD 18.9
Dostępność Mało

Hyssop herbal incense 30ml

- 

Czyste naturalne kadzidełka ziołowe do palenia w naczyniu ogniotrwałym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Może być używany do różnych rytuałów oczyszczających.

Opakowanie: Butelka szklana z korkiem. Etykieta w języku niderlandzkim, angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim i hiszpańskim.
Wyprodukowane w Niemczech

Hyzop (Hyssopus officinalis)
Już w Starym Testamencie znajdziesz teksty o zdrowych skutkach hizopu. Jest znany jako symbol „niewinności"; jest chwalony jako roślina orbity słonecznej. Zaprowadza porządek w chaotycznym myśleniu, dodaje sił przy zaburzeniach nerwowych. Przynosi życzliwość sztywnemu sercu. (*)

Element: Powietrze
Główny wpływ na: Umysł.

Uwaga: Stosuj z umiarem przy wszelkich chorobach oskrzeli. Zachowaj ostrożność, jeśli używasz go w ciąży, z padaczką lub nadciśnieniem.

Jak używać
Nadaje się do palenia na ognioodpornym naczyniu z węglem drzewnym lub na specjalnym kadzidełku z sitkiem. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Kadzidło można łatwo mieszać z innymi odmianami.

Dostępne są również dopasowane szczypce do bezpiecznego rozpalania węgla drzewnego, szczypce do obsługi sitka do kadzideł, stalowa szczotka do czyszczenia sitka do kadzideł oraz pióro bażanta do rozpraszania zapachów. Luźne sitko 125 mm pasuje również do parownika oleju, jeśli zdejmiesz kubek.

* Ta informacja nie została naukowo udowodniona, opiera się na doświadczeniach użytkowników i terapeutów. Jeśli masz wątpliwości co do swojego zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.


Waga: 6 gram

Opakowanie: Buteleczka 30 ml


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie